Všechny knihy k vám přiletí autorkou podepsané.

Doprava nad 900 Kč je ZDARMA!

 

Ohlasy

Knížky o holčičce Nelince a plyšovém zajíci Zajdovi velmi zaujaly obě mé děti, což se neděje pokaždé, vzhledem k jejich věku (7 a 4 roky). Myslím, že důvod, proč knížky děti (nutno říct, že i mě) tak bavily, je možnost nechat se unášet spolu s postavami do imaginárních světů Kouzelnálie, kde se dá stisknutím pupíků  létat, jezdit průhledným tunelem nebo se dostat do čokoládových hor. Skvělá je i kombinace vlastností Nelinky, což je touha po dobrodružství, a Zajdy, což je úsměvná opatrnost, navzdory níž se však stejně vrhá s Nelinkou do dalších dobrodružstvích. U Zajdy i některých postav Kouzelnálie jsme se s dětmi i zasmály. Co se mě osobně líbilo je i určitá laskavost, kterou cítím v knížkách, Nelinka je po svých dobrodružstvích milovaná babičkou a dědou, u kterých je na prázdninách. Pro knížky mě napadají dvě slova: lehkost a fantazie.

Markéta Kopková, Davídek (7) a Lukášek (4)

Nelinka se Zajdou nám vstoupili do života přesně v okamžiku, kdy měli. V první třídě. Už jsme do té doby přečetli snad všechny klasické pohádky a příběhy a začali se bezradně potulovat po knihkupectvích a knihovnách a hledat TO něco jiného. Stala se přesně tou knížkou, která naší malou prvňačku poprvé přenesla do světa fantazie a představivosti bez hranic. Na knížce jsem ocenila nádherný jazyk – krásně malebný, pro malé děti srozumitelný a čtivý, řazení příběhu do kapitol – s citem či zkušeností přesně tak dlouhými na usnutí, a především příběh plný tajemství, kamarádství i odvahy.

Tereza Kakosová, Rosárka (9)

Má 8 letá dcera Nelinka se zatajeným dechem poslouchala první dva díly knížky, které jsem jí předčítala. Představovala si sebe v roli Nelinky – také umí létat a plavat pod vodou. Fantazie u ní pracovala na plné otáčky  Nelinku 5 a 6 si už četla sama. Knihy se dobře čtou, jsou psané s lehkostí a moc se těšíme na další díly 
Ještě jednou děkujeme!!!

Martina Vajdová, Nelinka (8)

 

ZAUJAL VÁS NELINČIN PŘÍBĚH?

Chcete se s dětmi pustit do tvoření?

Stáhněte si ZDARMA Nelinčiny omalovánky a vymalujte si Kouzelnálii po svém. A dobrodružství může začít!

PROTÁHNI SE

Autorské čtení s jógou

Rozzářím Vám i dětem den. Pomůžu vám děti uklidnit a přinést dobrodružství do běžných školkových dní.

Chci vědět, co je v kouzelném světě nového!

Chci vědět o nových knihách a akcích jako první!
Když mě to přestane bavit, jednoduše se odhlásím.

.